Naprawa Kontrolerów Padów w Konsoli PlayStation, XBOX oraz Nintendo.

Czy Twój ulubiony kontroler pad konsoli przestał działać tak, jak powinien? Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej naprawie kontrolerów padów do różnych konsol, takich jak PlayStation, Xbox, Nintendo Switch i wiele innych.

Usługi wykonywane w kontrolerach PS3, PS4, XBOX One, Series, Nintendo Switch

  1. Naprawa przycisków triggerów: Czasami problemy z kontrolerem mogą wynikać z uszkodzonych przycisków, które w wyniku zużycia lub nawet zalania nie działają prawidłowo.
  2. Naprawa analogów / Joysticków: Wielu graczy doświadcza problemów z luźnymi lub zużytymi joystickami, dryfujący analog to najczęstsza usterka w kontrolerach DualSense i DualShock. Jego wymiana przywraca kontroler do pełnej sprawności.
  3. PAD nie włącza się: Nie włączanie się pada DualShock i DualSense może wiązać się z uszkodzonym układem ładowania (charger), uszkodzonym portem MicroUSB lub USB C lub zużytym wbudowanym akumulatorem
  4. PAD po zalaniu: Jeśli zdarzy nam się zalać pada, należy go bardzo szybko wyczyścić w innym przypadku korozja może doprowadzić, że naprawa będzie się nie opłacać.

Dlaczego Wybrać Nas?

  • Doświadczenie: Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w naprawie kontrolerów padów konsoli, posiadającą wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznej naprawy.
  • Szybkość i Skuteczność: Nasz priorytet to szybka i skuteczna naprawa, abyś mógł jak najszybciej wrócić do gry.
  • Gwarancja: Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego też oferujemy gwarancję na naszą naprawę na okres 12 miesięcy.

Jeśli Twój kontroler pad konsoli potrzebuje naprawy, skontaktuj się z nami już dziś, a z pewnością pomożemy Ci rozwiązać problem z kontrolerem.

Naprawy padów XBOX/ PlayStation DualShock, DualSense

Diagnoza PADA ( w przypadku rezygnacji z naprawy)

20zł

Wymiana wbudowanego akumulatora

100zł

Wymiana analogu (joystick) - 1szt (dopłata do drugiego analogu 20zł)

100zł

Czyszczenie pada po zalaniu

100zł